Rüyada Kebap Görmek (Rüya Tabirleri)

Rüyada KEBAP


kebapci.png” border=”0 Rüyada görülen kebap
, geçimi hakkında müjdedir. Eğer kebap pişmemiş ise, çocuğu tarafından zuhur edecek bir kederdir. Kebap edilmiş etlice yağlı kuzu, çok mala, zayıf kuzu ise, az mala ve meşakkatle elde edilecek rızka yorumlanır.

Rüyada kuzu kebabı yiyen kimse kendi çocuğunun kazancını yer. Sığır kebabı yiyen korkan kimse için emniyet, hamile hanımı bulunan kimse için de erkek bir çocuk müjdesidir. Kebap edilmiş dana eti, pişmiş olarak yiyen kimse için, rızık ve bolluktur. Rüyada sığır eti yiyen kimse hakime götürülür. Oğlak kebabı onu yiyen kimse için erkek çocuğa yorumlanır.

Kebap edilmiş veya pişirilmiş kuşların etleri, zulüm ve hile ile bir kadın tarafından elde edilecek rızık ve maldır. Eğer kuşların etleri pişmemiş ise, rüya sahibi o kadının gıybetini yapar ve ona zulüm eder.

Rüyada kebaptan bir parça satın aldığını gören kimse, ücretle bir adam tutar.

Rüyada KEBAPÇI

Rüyada görülen kebapçı, çocukları terbiye eden, onları meydana çıkaran ve onlara sanat öğreten kimsedir.
Rüyada kebap almak için kebapçıya gittiğini gören kimse, çocuğunu eğitim görmesi için bir öğretmene teslim eder. Rüyada kebap aldığını gören kimse, bir edip veya bir tacirden emir ve iradesine itaatte bulunacak işçi kiralar.
Bazı kere kebapçı, yaraları ameliyat eden tabip ile yorumlanır.
Kebapçı görmek, malları yağma etmeye işarettir. Bazen de kebapçıyı görmek, ferahlığa ve bekarların evlenmesine, yeni çocuğun olmasına özellikle pişirilen kebap dana etinden olursa yorulur.

Daha yeni Daha eski