Rüyada Pencere Cam Görmek (Rüya Tabirleri)

Rüyada PENCERE

Rüyada görülen pencere, cephesi, dışarı olan bir evde olursa, ev sahibine isabet edecek, mülke, izzet ve arzuya kavuşmaya yorumlanır.

Eğer bu rüyay ı gören üzüntülü ve kederli ise, ondan kurtulur. Hasta ise şifa bulur. Rüyay ı gören bekarsa, evlenir.

Rüyada pencere görmek, kendisine bakılan bir adama yorumlanır.

Düşmanı bulunan bir kimse rüyada pencereye uzaktan baksa düşmanına galip gelir. Ümit ettiği şeye kavuşur. Sevinç içerisinde işleri yürür.

Tüccar olan kimse rüyada pencere görse, kazanç, kar ve servete kavuşur.

Rüyada pencere yapmak yorumca ev yapmak gibidir.

Rüyada pencere görmek, kötü muamele ve şiddettir.

Camlı pencere hayatınızı aşk peşinde koşarak geçirmeye işarettir.

Pencereye dayanmak, itibar sahibi olmaya ve dertlerden arınmaya işarettir. Pencere açmanın yorumu da yine böyledir. pencere kapamak, sıkıntıya yorulur.

 

Rüyada CAM

Rüyada görülen camın azı ve çoğu, geçici bir üzüntüdür. Çünkü cam çabuk kırılır.

Camdan yapılmış eşya görmek, güzel bir işe veya bekarsanız kısmete yorulur. Camın kırıldığını görmek, bir uğursuzluktan kaçınmaya işarettir.

Cam silmek veya parlatmak, eşler veya sevgililerin birbirlerini sevmeye, memur iseniz terfi almaya veya ticarette kazancın artmasına yorulur. Kirli cam huzursuzluktur.

Rüyada cam görmek aydınlığa işarettir. Rüyasında bir pencere önünde olduğunu ve camdan dışarı baktığını görmek bir yolculuğa veya bir yazlığa gitmek istediğine; pencerede camın olmadığını veya kırık olduğunu görmek, mahkemede bir davası olduğuna ve bu davanın aleyhine sonuçlanacağına; kırık bir camın parçalarını yerden topladığını görmek, halka yarar bir iş için onlara yardım edeceğine işarettir.

Cam aynı zamanda, aslı olmayan şeylere de yorumlanır. Rüyanızda pencerenize cam taktığınızı görmek, aslı olmayan bir haber alarak şaşıracağınıza delalet eder. Pencerenizin camı kırılarak parçalarının etrafa dağıldığını görmek, işittiğiniz bir yalan sözün sonradan aslı olmadığını ve olayın dedikodudan ibaret olduğunu öğreneceğinize işarettir.

Sitede Ara